04 Januari 2012

H A R I K E - 1 S K O L A H ..! !

Aip kowg,! ny Lina na stOry ny.kOwg na taw ta Lina ta ckew mcOk kLz 2b4..ckew mmg la ckew bb klz ke-4,p fwEnz Lina yg Lina sLaLu rpt nn Lina ta dew pown yg cmEw kLz nn Lina.Lina bowg gLew tdy dLm klz,sLaLu nyEw kLo dew mUna kEw iFa kEw,mzT Lina ktawe nn dy.ny ta,tdy dLm kLz Lina diam jep cm owg bdO2,! ish,gRm btoL la.. tdy da la Lina na nnz dLm kLz.(hehe ta taw mLu),kOwg na taw ta bb pew?bb Lina wndu kn BFF Lina iaitu Muna Syafiqah,Lgi sa2 Lina wndU kn.... mUm Lina :(  haha,ta logik kn! wndu kn mum,pdahL da bsA pnjg da(bsa kew?) ta tu la yg lina rcew kn at kola tdy.. da tu na wt cm new ag,ckg da tntu kn kLz! hErm ta kn na mntk ngn ckg srO trOn klz lak! herm na wt cm new ag,
                            sAd..
                              sAd..
                                   sAd..   :(

Tiada ulasan:

Catat Ulasan